Odborná způsobilost

KZ FINANCE spol. s r.o. je odborně způsobilá společnost vlastnící všechna potřebná oprávnění k podnikání.

Registrace a osvědčení

Výpis z obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 29016.

Více naleznete zde

Osvědčení

KZ FINANCE, spol. s r.o. má v současné době oprávnění ČNB působit jako investiční zprostředkovatel dle zákona č.256/2004 Sb. ve znění pozdějších novel a je oprávněna poskytovat svým klientům služby:

  • a) Přijímaní a předávání pokynů týkající se investičních nástrojů
  • b) Investiční poradenství 

Přesvědčit se můžete zde

Oprávnění samostatného zprostředkovatele pro činnosti podle § 74 odst. 1 zákona o doplňkovém penzijním spoření vyvíjet jako podnikatel činnosti směřující k tomu, aby účastník nebo zájemce o doplňkové penzijní spoření měl příležitost s penzijní společností sjednat, změnit nebo ukončit doplňkové penzijní spoření, a sjednávat, měnit nebo ukončovat doplňkové penzijní spoření jménem penzijní společnosti nebo jménem účastníka nebo zájemce o doplňkové penzijní spoření.

Přesvědčit se můžete zde

Osvědčení o zápisu do registru pojišťovacích zprostředkovatelů dle zákona o distribuci pojištění a zajištění č.170/2018 Sb. Společnost byla dne 1.2.2019 úspěšně přeregistrována jako samostatný zprostředkovatel pro distribuci pojištění a zajištění.

Zápis do registru je možné ověřit zde

Společnost je zapsána jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru Golem Finance s.r.o. dle zákona č.257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru. Přesvědčit se můžete zde

Členství v organizacích

KZ FINANCE, spol. s r.o. je spoluzakládajícím členem profesní organizace Česká asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (ČASF).

Více naleznete zde

Magazín tipů a triků pro Vaše finance

Máte dotaz? Napište nám

Jméno a příjmení
Váš e-mail *
Telefon
Oblast zájmu *
Zpráva