Náš tým

KZ FINANCE spol. s r.o.,to jsou především lidé, kteří se starají o spokojenost několika tisíc klientů i desítek poradců. Aby vše klapalo jak má, je důležité zázemí centrály v Kroměříži. Seznamte se proto s lidmi, kteří za tím vším stojí.

Ing. Ivona Vojtušová

Ing. Ivona Vojtušová

ředitelka a jednatelka společnosti

icon-contact-mail vojtusova@kzfinance.cz

Odpovědnost: řízení společnosti, lidské zdroje, služby v oblasti správy nemovitostí, provozní záležitosti, AML, IT

Ivona ukončila na Obchodně podnikatelské fakultě SU v Karviné v roce 1999. Ve stejném roce nastoupila jako personalista do výrobní společnosti Plastika a.s. v Kroměříži. V dané společnosti pracovala do roku 2008 na pozici personální ředitelka. Již na mateřské dovolené začala spolupracovat S KZ FINANCE jako konzultant pro lidské zdroje a zaměstnanecké výhody.

Od konce roku 2009 je výkonnou ředitelkou, později jednatelkou a spolumajitelkou. Mezi její základní kompetence patří řízení firmy, administrativa a správa nemovitostí. Volný čas věnuje především rodině, příležitostně chodí po horách a sportuje.

Ing. Miroslav Frajt

Ing. Miroslav Frajt

finanční ředitel a jednatel společnosti

icon-contact-mail frajt@kzfinance.cz

Odpovědnost: finanční řízení, poskytování investičních služeb, správa dat

Mirek se od ukončení studia oboru Finance na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava věnuje finančnímu sektoru. Do společnosti nastoupil v roce 2004 na pozici vedoucího oddělení investic. Jeho hlavní pracovní náplní byla péče o klientská portfolia v rámci placeného investičního poradenství pro movitější klientelu a zodpovědnost za oblast investic i investičního poradenství ve společnosti.

Od roku 2007 je jednatelem a spolumajitelem KZ FINANCE, spol. s r.o. Od roku 2014 doposud má na starosti finanční řízení celé společnosti. Ve volném čase se věnuje především rodině, sportu (aktivně hraje lední hokej) a investicím.

Ing. Marek Janšta

Ing. Marek Janšta

obchodní ředitel

icon-contact-mail jansta@kzfinance.cz

Odpovědnost: legislativa,vzdělávání obchodní sítě

Marek patří k zakladatelům společnosti. Svého prvního klienta pro investici do podílových fondů si našel už před dvaceti lety. Inženýrský diplom získal na stavební fakultě VUT v Brně, kde ho zaujala zejména matematická statistika a tak se po roce 1989 rozhodl naplno věnovat tehdy vznikajícímu kapitálovému trhu. V 90.letech minulého století působil jako člen představenstva regionálního obchodníka s cennými papíry, stál tak prakticky u prvních krůčků pražské burzy. Později se začal specializovat na kolektivní investice. Je členem představenstva profesní organizace finančně-poradenských společností ČASF ČR a vedoucím její sekce investic, z jejíž pozice připomínkuje již více jak deset let legislativu kapitálového trhu a veřejně publikuje v médiích.

V posledních letech se zabývá problematikou behaviorálních financí, tedy tím, jak emoce a iracionality ovlivňují chování investorů. Ve volném čase se věnuje především cestování, ideální destinace jsou pro něj především ty bez provozen McDonalds (Bolívie, Nepál, Patagonie,horské oblasti Peru a Ekvádoru), v kondici se snaží udržovat jízdou na kole a hraním florbalu.

Ing. Kateřina Volková

Ing. Kateřina Volková

pojišťovací specialista

icon-contact-mail volkova@kzfinance.cz

Odpovědnost: příprava nabídek, uzavírání pojistných smluv, péče o pojistný kmen

Katka je absolventkou VŠB-TU v Ostravě, obor Ekonomika podniku. Po škole sbírala 12 let zkušenosti v Komerční bance, zpočátku jako bankovní poradce pro podnikatele, později jako team leader pro pokladníky a bankovní poradce pro občany a nakonec jako bankovní poradce pro movitou klientelu. Do KZ FINANCE nastoupila v září 2021 a má na starosti oblast pojištění, vypracovává nabídky neživotního i životního pojištění od partnerských pojišťoven, uzavírá pojistné smlouvy, spravuje pojistné smlouvy klientů, komunikuje s pojišťovnami.

Ve volném čase se věnuje především rodině a své zahrádce. Ráda sportuje, nejraději běh, jízda na kole a lyžování.

Ing. Monika Šišková

Ing. Monika Šišková

back office, správa dat a informačního systému

icon-contact-mail siskova@kzfinance.cz

Odpovědnost: kontrola smluv v informačním systému, intervence do obchodní sítě

Monika vystudovala obor Finance na ekonomické fakultě VŠB-TU v Ostravě. Po ukončení studia v roce 2003 nastoupila do České spořitelny na pozici osobního později privátního bankéře. V říjnu 2017 rozšířila oddělení investic v KZ FINANCE. Má na starosti back office v rámci investic a správu firemních dat.

Volný čas tráví převážně s dětmi a rodinou, ráda jezdí na kole, chodí na výlety, v zimě lyžuje nebo si přečte pěknou knížku.

Bc. Andrea Adámková

Bc. Andrea Adámková

asistentka ředitelky společnosti, front office

icon-contact-mail adamkova@kzfinance.cz

Odpovědnost: administrativa

Andrea vystudovala Vysokou školu logistiky v Přerově, obor cestovní ruch a ve společnosti je od roku 2014. Po vysoké škole pracovala v pojišťovnách a bankách, kde se starala jak o stávající tak o nové klienty a nabírala zkušenosti v oblasti pojišťovnictví a bankovnictví, které jí zaujalo už na střední škole. Nyní má na starost „back office“ ve společnosti a tím zajišťuje její plynulý chod.

Ve volném čase ráda poznává nová místa – cestuje a také má ráda hudbu, tanec, lyže, moře, posezení s přáteli i čtení zajímavé knížky se šálkem dobré kávy nebo skleničkou vína.

Ing. Denis Lisztwan

Ing. Denis Lisztwan

analytik

icon-contact-mail lisztwan@kzfinance.cz

Odpovědnost: analýzy, produktové informace - investice, spolupráce při tvorbě portfolií

Denis pracuje v oddělení investic na pozici analytika. Vystudoval finance na Masarykově univerzitě v Brně a do společnosti KZ FINANCE nastoupil již v průběhu studií. Podílí se na především na tvorbě a úpravách klientských portfolií a jejich reportingu. V této oblasti je k dispozici také obchodní síti ke konzultacím.

Práce je zároveň Denisovým koníčkem, proto i ve svém volném čase dále rozvíjí své znalosti finančních trhů a aktivně investuje. Kromě toho má rád sport, hudbu rozmanitých žánrů, hraje na klasickou kytaru a nepohrdne dobrou knížkou.

Ing. Kamila Lajkepová

Ing. Kamila Lajkepová

investiční specialistka a asistentka obchodního ředitele

icon-contact-mail lajkepova@kzfinance.cz

Odpovědnost: poskytování investičních služeb, tvorba nabídek pro klienty

Kamila vystudovala Ekonomicko-správní fakultu na Masarykově univerzitě v Brně. Po ukončení studia v roce 2015 nastoupila do Komerční banky na pozici osobního bankéře, dále na privátního bankéře a později na pozici team leader a zástupce ředitele pobočky. Do společnosti KZ FINANCE nastoupila v červnu 2021 do oddělení investic na pozici investiční specialistka a zároveň jako asistentka obchodního ředitele.

V létě si ve svém volném času ráda zahraje tenis, volejbal a zajezdí na kolečkových bruslích, v zimě zase ráda tráví čas na lyžích či snowboardu. Miluje cestování a poznávání nových koutů světa. Ráda relaxuje s přáteli při společných aktivitách v přírodě či při dobrém víně.

Alena Gröplová

Alena Gröplová

pojišťovací specialista

icon-contact-mail groplova@kzfinance.cz

Odpovědnost: příprava nabídek, uzavírání pojistných smluv, péče o pojistný kmen

Alena vystudovala Obchodní akademii v Kroměříži. Po škole pracovala jako asistentka, fakturantka, později jako pojišťovací specialista se zaměřením na pojištění vozidel. Do KZ FINANCE nastoupila v dubnu 2017. Má na starosti oblast pojištění, vypracovává nabídky neživotního pojištění od partnerských pojišťoven, uzavírá pojistné smlouvy, spravuje pojistné smlouvy klientů.

Volný čas věnuje především rodině. Ráda jezdí na kole, chodí na procházky do přírody nebo se podívá na pěkný film.

Magazín tipů a triků pro Vaše finance

Máte dotaz? Napište nám

Jméno a příjmení
Váš e-mail *
Telefon
Oblast zájmu *
Zpráva