Kariéra

Podnikejte s námi

Trh s finančními produkty prošel za posledních 20 let bouřlivým vývojem. Od jednoduchého prodeje prvních produktů stavebního spoření až po dnešní často na první pohled těžko pochopitelné investiční produkty. Heslem budoucnosti je digitalizace a robotizace, jsme však přesvědčeni, že o práci živého finančního poradce bude zájem stále.

My v KZ FINANCE jsme od roku 1997 součástí tohoto vývoje. Nikdy jsme nezradili myšlenky férového a poplatkově transparentního finančního poradenství vůči svým klientům, založené na win-win obchodech mezi poradcem a klientem.

Byli jsme jedni z prvních, kteří začali propagovat myšlenky „čistého“ a „přímého“ investování bez použití provizních zkratek typu investičního životního pojištění jako základu pro akumulaci prostředků na zajištění stáří. Byli jsme leckomu z těch „velkých“ možná pro smích. Dnes jsme tak daleko, že si vytváříme ve spolupráci s produktovými partnery vlastní produkty jako výběrová investiční portfolia. Náš poradenský software nepřináší zázračné budoucí zhodnocení preferovaných produktů a nenabízí ani jednoznačná řešení - sami víte, že ani život takový není.

Hledáte-li rychlý výdělek, budete u nás nejspíš zklamáni. Nehledáme pro spolupráci žádné finanční žraloky. Víme, že vztah s novým klientem se buduje ne dny nebo týdny, často ne měsíce, ale roky. Výplata vaší provize bude kopírovat tento vztah – bude-li spokojený klient, budete spokojení i vy.

Oslovily vás myšlenky, kterými se KZ FINANCE prezentuje na veřejnosti a před svými klienty? Váháte, zda s námi začít spolupracovat?

Pokud si odpovíte kladně na většinu následujících otázek našeho desatera, zkuste nám napsat na kzfinance@kzfinance.cz motivační dopis doplněný o profesní životopis, rádi si s vámi domluvíme schůzku a představíme možnosti, které spoluprací získáte.

DESATERO OTÁZEK PRO NAŠE NOVÉ SPOLUPPRACOVNÍKY

  1. Chcete být skutečnými poradci nabízející řešení klientských potřeb a požadavků, nikoli jen prodejci provizně zajímavých, ale pro klienta nákladných produktů?
  2. Chcete mít možnost dělat skutečné investiční poradenství včetně moderních investičních produktů a alternativ jako jsou fondy kvalifikovaných investorů?
  3. Chcete být provizně zaplaceni jako specialisté, nezajímá vás dělení provize na několik úrovní typické pro MLM systémy?
  4. Chcete si sami rozhodovat o tom, jak nákladný produkt klientovi prodáte (a jakou provizi tak pro sebe získáte)?
  5. Není vaším cílem budovat obchodní strukturu z dalších poradců, chcete se věnovat převážně klientům?
  6. Nehcete anonymitu velkého poolu , ale chcete se pravidelně potkávat a poznávat se svými kolegy v „rodinné atmosféře“ a mít možnost ovlivňovat směřování firmy?
  7. Nemáte zatím žádné zkušenosti z práce finančního nebo investičního poradce, ale přijde vám zajímavá a v souvislosti se zrušenou důchodovou reformou užitečná a potřebná?
  8. Láká vás kromě jednorázových a následných provizí i budování pasivního příjmu závislého na objemu majetku, který klientům uchráníte od spotřeby a doporučíte k investování?
  9. Nechcete trávit hodiny času dojížděním na neustálá školení, ale chcete se vzdělávat moderními metodami webinářů z pohodlí domova či kanceláře?
  10. Nechcete v blízké budoucnosti vyplňovat hromady papíru, ale chcete mít vše v digitalizované podobě na jednom místě portálu pro poradce?

Magazín tipů a triků pro Vaše finance

Máte dotaz? Napište nám

Jméno a příjmení
Váš e-mail *
Telefon
Oblast zájmu *
Zpráva