Služby pro osoby

icon-service-01

Zajištění a ochrana majetku, pravidelná revize smluv

Nemovitosti i věci v domácnosti mají stále vyšší hodnotu a jejich ochrana je nezbytnou nutností. Mít dnes kolo za padesát tisíc není nic překvapivého. Že už dům či domácnost pojištěné máte? Pravidelná bezplatná revize stávajícího nastavení smluv nejenže může ušetřit peníze, ale zjistí rezervy v krytí, o kterých jste vůbec netušili.

Napište nám

Zajištění a ochrana majetku, pravidelná revize smluv
Zajištění stávajících příjmů <br> pro nenadálé životní situace
icon-service-02

Zajištění stávajících příjmů
pro nenadálé životní situace

Splácíte hypotéku, výdaje domácnosti a nemůžete si dovolit výpadek svého příjmu ani pár měsíců? Pojištění sice nějaké máte ( v lepším případě), ale ani nevíte, co by vám pojišťovna všechno zaplatila? Ze zkušeností víme, že jsou životní pojistky často nastavené na bolestné pro pár tisícovek, ale v případě invalidity či vážné nemoci dostanete pouze zlomek potřebného. Ukážeme vám názorně, jaká rizika jsou pro vaši životní situaci dobré pojistit a co je pouze vyhazováním peněz. Někdy je rozumné jen přenastavit stávající pojistku, jindy je dobré najít jiný produkt, je to individuální a posouzení vám uděláme zdarma. A doporučujeme myslet na správné pojištění už v době, kdy jste mladí a zdraví, ušetříte si do budoucna spoustu času, nervů a peněz.

Napište nám

icon-service-01

Zajištění důstojného stáří

Je k nevíře, jak nám politici z jedné části politického spektra pravidelně zdůrazňují, že o důchody se nám postará i do budoucna stát. Ano, postará, ale bude to stále víc sociální dávka určená k přežití než k prožití radostného stáří. Počítejme s ní, ale budujme si nezávisle na ní další zdroje, co nejvíce rozložené a diverzifikované, se státní podporou i bez ní. Ukážeme vám, jak ukládat a zhodnocovat peníze bez zbytečných oklik a sami si vyberete variantu, která vás k vašemu cíli dovede s nejmenší mírou rizika. Protože dobré je před důchodem také dobře spát.

Napište nám

Zajištění  důstojného stáří
Financování bydlení
icon-service-02

Financování bydlení

V čem mně můžete pomoci při shánění hypotéky? Na internetu v teple domova si to srovnám a pak zajdu tam, kde dostanu nejlepší úrok. Ano, může to tak být. Ale často se stane úplný opak. Bance se nelíbí, jak si platím peníze z vlastní firmy, že nemovitost má kupní cenu vyšší než ji odhadl odhadce, že je problém s prokázáním vlastních zdrojů. A má ty svoje otevírací hodiny. Zkuste některého z našich hypotečních specialistů – potkáte se v čase a na místě dle své volby, proberete otevřeně svůj záměr i svá úskalí, o kterých víte. Srovnat úrokové sazby dovede každý, ale porovnat metodické postupy bank pro řešení nestandardních zadání, to chce zkušenosti i zázemí. Neběhejte mezi bankami, domluvte se na bezplatném servisu s naším specialistou a ten pro vás nalezne řešení.

Napište nám

icon-service-01

Finanční zázemí pro vaše děti

Chcete ukládat nějaké prostředky svým dětem či vnoučatům? Každý finanční ústav na děti cílí, produktů je bezpočet. Který vybrat jako nejvhodnější, stavební spoření, nějaké to pojištění se spořením nebo něco úplně jiného? Napište nebo zavolejte nám vaši představu, zkonzultujeme, nasměřujeme či rovnou zrealizujeme takové řešení, které vám bude sedět nejen teď, ale i za pár let.

Napište nám

Finanční zázemí pro vaše děti
Finanční nezávislost a další investiční cíle
icon-service-02

Finanční nezávislost a další investiční cíle

Máte volné finanční prostředky a nízké úrokové sazby v bankách vás nutí hledat alternativy? Máte už v portfoliu i dluhopisy, akcie či fondy a hledáte další rozložení rizika? Co třeba investice do zemědělské půdy, dlouhodobě pronajatých nemovitostí nebo úplných alternativ, ovšem stále v regulovaném rámci a pod dozorem ČNB? Seznamte se s našim vlastním fondem kvalifikovaných investorů AMADEUS I. na www.amadeusfond.cz. Zajímají vás další investiční příležitosti ? Podívejte se na náš speciální investiční web www.fondykvalifikovane.cz a přečtěte si, jak poskytujeme privátní investiční poradenství my už téměř dvacet let.

Napište nám

Magazín tipů a triků pro Vaše finance

Máte dotaz? Napište nám

Jméno a příjmení
Váš e-mail *
Telefon
Oblast zájmu *
Zpráva