Spustili jsme vlastní fond kvalifikovaných investorů AMADEUS

10. 4. 2019

K 31.3.2019 došlo ke spuštění našeho fondu kvalifikovaných investorů AMADEUS. Konkrétně byl spuštěn první podfond AMADEUS I., do nějž se v průběhu března nashromáždilo téméř 60 miliónů Kč. Počáteční kurz byl stanoven na 1 Kč a fond bude oceňován kvartálně. V současné době probíhá alokace nashromážděných prostředků.

Myšlenka založení fondu, který by u investorů vhodným způsobem doplňoval tradiční aktiva v akciových a dluhopisových fondech, uzrávala v našich hlavách několik let. Během nich se nabídka fondů kvalifikovaných investorů na českém trhu zněkolikanásobila, a proto dnes není už ani tak obtížné sestavit vhodný mix takovýchto produktů, jako spíše dodržet požadavky na minimální výši investice do těchto nástrojů.

Zde se hlásí o slovo právě AMADEUS I., který představuje diverzifikované portfolio alternativních příležitostí s minimální výší investice již od jednoho milionu korun.

Více informací o fondu naleznete na webových stránkách: www.amadeusfond.cz a rádi také zodpovíme veškeré Vaše případné dotazy na adrese info@amadeusfond.cz.

 

Magazín tipů a triků pro Vaše finance

Máte dotaz? Napište nám

Jméno a příjmení
Váš e-mail *
Telefon
Oblast zájmu *
Zpráva
logo

icon-contact-phone +420 573 335 507

icon-contact-mail kzfinance@kzfinance.cz