Colors of Finance ve středu 4.října opět s naší účastí v panelové diskusi

24. 9. 2023

Ostravská událost roku v osobních financích, konference Colors of Finance , se letos uskuteční ve středu 4.října a představí spoustu zajímavých hostů a témat. Panelovou diskusi Milionové FKI portfolio se zástupci investičních společností a fondů kvalifikovaných investorů povede zástupce naší společnosti Marek Janšta. Mediálním partnerem akce je pak náš web www.fondykvalifikovane.cz

Workshopy, přednášky a panelové diskuse s předními českými odborníky, úspěšnými investory a majiteli firem budou zaměřeny na oblast financí, investic a osobního rozvoje. Pro finanční profesionály je tato událost jedinečnou příležitostí seznámit se s aktuálními trendy v oblasti poradenského byznysu a propojit se s kolegy i obchodními partnery. Minulý rok navštívilo akci celkem 1 239 účastníků a nejinak tomu bude i letos.

Nabitý den plný vzdělávání a networkingu s přesahem

Letos si pořadatelé připravili hned několik novinek pro ještě větší interaktivitu a možnost přímého zapojení diváků. Celodenní program bude zahájen v 9 hodin ráno a provádět jím bude známá moderátorka České televize Jana Peroutková. Oficiálního zahájení se ujme Jan Krkoška, hejtman Moravskoslezského kraje, který udělil konferenci záštitu. Přednášky a panelové diskuse budou probíhat ve velkém i malém sále a nově také na Colors Stage, kterou naleznete hned u vstupu. Prakticky zaměřené workshopy budou situovány do dvou komornějších učeben.

Na finančním veletrhu zjistíte, co vše je nového

Součástí celého dne bude rozsáhlý veletrh rozprostírající se ve dvou patrech auly Gong. Zúčastní se ho na 65 vystavovatelů – najdete zde investiční společnosti, broker pooly, poradenské firmy, fondy, banky, pojišťovny i zástupce specializující se na kryptoměny, zlato a CRM systémy. Mezi jednotlivými přednáškami se tak budete moci zastavit na stáncích, popovídat si s představiteli jednotlivých firem a vychutnat si chlazené prosecco. Dozvíte se více o plánovaných novinkách a naživo si vyzkoušíte nejmodernější finanční produkty a aplikace.

Investování přes sociální sítě, AI a klíčové trendy

V panelových diskusích se budou řešit ožehavá témata, která aktuálně hýbou finančním světem. S tím souvisí rozvoj umělé inteligence i stále sílící trend investování přes sociální sítě. Obou těchto témat se dotkne panelová diskuse, kterou povede František Michalovich ze společnosti ARTS Asset Management. V nedávné době bylo zveřejněno několik příkladů, kdy umělá inteligence překonala indexy pomocí strategií vytvořených z vlastních zdrojů. Co můžeme očekávat v nejbližších pěti letech? A co sociální sítě, které přinesly prostor pro kvalitní obsah i silný marketing, který bohužel často nezná pravidla ani zásady regulace? Řešit se bude také to, jak by se měl investor připravit na dlouhodobější krizi, o které se stále více hovoří.

Noční můry finančních poradců a jak z nich ven?

Marek Černoch z ČASF se ve své panelové diskusi bude ptát na kontroverzní otázky, které trápí český poradenský trh. Jak se na úrovni broker poolů řeší povinné nahrávaní hovorů v oblasti investic? Jak se jejich zástupci dívají na prodej neregulovaných produktů mimo svou distribuční síť? A jaký kdo zaujímá postoj v nikdy nekončícím „souboji“ mezi placeným a provizním poradenstvím? Opět nebude chybět pohled na nové možnosti, moderní nástroje a zapojení AI do běžné pracovní rutiny finančního poradce.

Crowdfunding v ČR: Když peníze létají vzduchem!

Co přinese očekávaná regulace crowdfundingu v ČR? Andrea Milecová z Asociace Crowdfundingových Platforem vám přiblíží změnu paradigmatu ve způsobu tohoto typu investování. Jaký vývoj v oblasti skupinového financování můžeme očekávat v EU a jak lze využít crowdfunding v praxi při získávání kapitálu? Ani zde nebudete ochuzeni o podnětnou diskusi plnou konkrétních příběhů.

Women power: úspěch a rodina

Letos vůbec poprvé se na Colors of Finance sejdou v čistě ženské panelové diskusi vrcholové manažerky, úspěšné byznysmenky a přední ekonomky. Moderovat ji bude Jana Peroutková v hlavním sále a soustředit se bude nejen na ekonomické ukazatele. Zblízka se zaměří na současnou náladu, která panuje v české společnosti. Jaké místo zaujímají ženy v byznysu, před jakými výzvami jako společnost stojíme a kam se ubíráme? Už nyní můžeme prozradit, že tento panel vás zaujme svým hvězdným obsazením.

To vše a mnohé jiné můžete zažít na vlastní oči. Budete-li se chtít zúčastnit, řekněte si nám o vstupenku se zajímavou slevou 50 %.

Magazín tipů a triků pro Vaše finance

Máte dotaz? Napište nám

Jméno a příjmení
Váš e-mail *
Telefon
Oblast zájmu *
Zpráva