Náš tým

KZ FINANCE spol. s r.o.,to jsou především lidé, kteří se starají o spokojenost několika tisíc klientů i desítek poradců. Aby vše klapalo jak má, je důležité zázemí centrály v Kroměříži. Seznamte se proto s lidmi, kteří za tím vším stojí.

Ing. Ivona Vojtušová

Ing. Ivona Vojtušová

ředitelka a jednatelka společnosti

icon-contact-phone +420 602 249 109

icon-contact-mail vojtusova@kzfinance.cz

Odpovědnost: řízení společnosti, lidské zdroje, služby v oblasti správy nemovitostí, provozní záležitosti, AML, IT

Ivona ukončila na Obchodně podnikatelské fakultě SU v Karviné v roce 1999. Ve stejném roce nastoupila jako personalista do výrobní společnosti Plastika a.s. v Kroměříži. V dané společnosti pracovala do roku 2008 na pozici personální ředitelka. Již na mateřské dovolené začala spolupracovat S KZ FINANCE jako konzultant pro lidské zdroje a zaměstnanecké výhody.

Od konce roku 2009 je výkonnou ředitelkou, později jednatelkou a spolumajitelkou. Mezi její základní kompetence patří řízení firmy, administrativa a správa nemovitostí. Volný čas věnuje především rodině, příležitostně chodí po horách a sportuje.

Ing. Miroslav Frajt

Ing. Miroslav Frajt

finanční ředitel a jednatel společnosti

icon-contact-phone +420 777 107 310

icon-contact-mail frajt@kzfinance.cz

Odpovědnost: finanční řízení, poskytování investičních služeb, správa dat

Mirek se od ukončení studia oboru Finance na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava věnuje finančnímu sektoru. Do společnosti nastoupil v roce 2004 na pozici vedoucího oddělení investic. Jeho hlavní pracovní náplní byla péče o klientská portfolia v rámci placeného investičního poradenství pro movitější klientelu a zodpovědnost za oblast investic i investičního poradenství ve společnosti.

Od roku 2007 je jednatelem a spolumajitelem KZ FINANCE, spol. s r.o. Od roku 2014 doposud má na starosti finanční řízení celé společnosti. Ve volném čase se věnuje především rodině, sportu (aktivně hraje lední hokej) a investicím.

Ing. Marek Janšta

Ing. Marek Janšta

obchodní ředitel

icon-contact-phone +420 603 259 578

icon-contact-mail jansta@kzfinance.cz

Odpovědnost: legislativa,vzdělávání obchodní sítě

Marek patří k zakladatelům společnosti. Svého prvního klienta pro investici do podílových fondů si našel už před dvaceti lety. Inženýrský diplom získal na stavební fakultě VUT v Brně, kde ho zaujala zejména matematická statistika a tak se po roce 1989 rozhodl naplno věnovat tehdy vznikajícímu kapitálovému trhu. V 90.letech minulého století působil jako člen představenstva regionálního obchodníka s cennými papíry, stál tak prakticky u prvních krůčků pražské burzy. Později se začal specializovat na kolektivní investice. Je členem představenstva profesní organizace finančně-poradenských společností USF ČR a vedoucím její sekce investic, z jejíž pozice připomínkuje již více jak deset let legislativu kapitálového trhu a veřejně publikuje v médiích.

V posledních letech se zabývá problematikou behaviorálních financí, tedy tím, jak emoce a iracionality ovlivňují chování investorů. Ve volném čase se věnuje především cestování, ideální destinace jsou pro něj především ty bez provozen McDonalds (Bolívie, Nepál, Patagonie,horské oblasti Peru a Ekvádoru), v kondici se snaží udržovat jízdou na kole a hraním florbalu.

Ing. Květoslava Kusáková

Ing. Květoslava Kusáková

hypoteční specialista

icon-contact-phone +420 733 350 646

icon-contact-mail kusakova@kzfinance.cz

Odpovědnost: hypoteční úvěry a stavební spoření

Květa ve společnosti zajišťuje agendu hypotečních úvěrů a stavebního spoření. Vystudovala VŠE v Praze, obor Vnitřní obchod. Po studiích nastoupila do Komerční banky jako bankovního poradce. Od roku 1991 se tak pohybuje v bankovní sféře. Díky své profesionalitě a přátelskému přístupu se vypracovala na pozici osobního bankéře VIP klientů. Ve společnosti KZ FINANCE působí od roku 2008 a pomáhá svým klientům zprostředkovat financování jejich bydlení. Jako hypoteční makléř je jim nápomocna po celou dobu úvěrového procesu, od počátečního hledání nejlepšího řešení až po vyčerpání a splácení úvěru. Svou práci dělá poctivě a za svou dlouholetou praxi řešila díky svým zkušenostem i řadu nestandardních případů.

Volný čas věnuje především rodině a svým přátelům. Má ráda pořádek, moře, procházky přírodou, hezký film a dobré víno. Relaxuje v sauně nebo cvičením jógy a snaží se mít stále dobrou náladu.

Ing. Petra Lutonská

Ing. Petra Lutonská

pojišťovací specialista

icon-contact-phone +420 735 757 460

icon-contact-mail lutonska@kzfinance.cz

Odpovědnost: příprava nabídek, uzavírání pojistných smluv, péče o pojistný kmen

Petra je absolventkou VŠ Tomáše Bati ve Zlíně, obor Finance. Po škole pracovala mj. jako fakturantka a cenařka v obchodní společnosti. Před časem začala získávat zkušenosti z oboru pojišťovnictví. Specializovala se zejména na neživotní pojištění.

Ve společnosti pracuje od prosince 2018. Má na starosti oblast pojištění, vypracovává nabídky neživotního i životního pojištění od partnerských pojišťoven, uzavírá pojistné smlouvy, spravuje pojistné smlouvy klientů, komunikuje s pojišťovnami. Ve volném čase se věnuje především rodině, ráda čte detektivky, hraje volejbal a jezdí na kole.

Ing. Monika Šišková

Ing. Monika Šišková

back office, správa dat a informačního systému

icon-contact-phone +420 608 914 089

icon-contact-mail siskova@kzfinance.cz

Odpovědnost: kontrola smluv v informačním systému, intervence do obchodní sítě

Monika vystudovala obor Finance na ekonomické fakultě VŠB-TU v Ostravě. Po ukončení studia v roce 2003 nastoupila do České spořitelny na pozici osobního později privátního bankéře. V říjnu 2017 rozšířila oddělení investic v KZ FINANCE. Má na starosti back office v rámci investic a správu firemních dat.

Volný čas tráví převážně s dětmi a rodinou, ráda jezdí na kole, chodí na výlety, v zimě lyžuje nebo si přečte pěknou knížku.

Bc. Andrea Adámková

Bc. Andrea Adámková

asistentka ředitelky společnosti, front office

icon-contact-phone +420 731 634 909

icon-contact-mail adamkova@kzfinance.cz

Odpovědnost: administrativa

Andrea vystudovala Vysokou školu logistiky v Přerově, obor cestovní ruch a ve společnosti je od roku 2014. Po vysoké škole pracovala v pojišťovnách a bankách, kde se starala jak o stávající tak o nové klienty a nabírala zkušenosti v oblasti pojišťovnictví a bankovnictví, které jí zaujalo už na střední škole. Nyní má na starost „back office“ ve společnosti a tím zajišťuje její plynulý chod.

Ve volném čase ráda poznává nová místa – cestuje a také má ráda hudbu, tanec, lyže, moře, posezení s přáteli i čtení zajímavé knížky se šálkem dobré kávy nebo skleničkou vína.

Magazín tipů a triků pro Vaše finance

Máte dotaz? Napište nám

Jméno a příjmení
Váš e-mail *
Telefon
Oblast zájmu *
Zpráva
logo

icon-contact-phone +420 573 335 507

icon-contact-mail kzfinance@kzfinance.cz