Vyjádření KZ FINANCE k aktuální situaci s koronavirem

16. 3. 2020
Společnost KZ FINANCE, spol. s r.o. informuje své klienty, že plně respektuje opatření vlády ČR a v souladu s nimi doporučuje všem, aby se své potřeby, dotazy a požadavky snažili až do odvolání řešit primárně bez potřeby osobních schůzek.
 
Odborně způsobilí zaměstnanci KZ FINANCE Vám budou samozřejmě nadále k dispozici prostřednictvím kontaktů uvedených zde:  http://kzfinance.cz/o-nas/nas-tym .
 

Rádi bychom se také vyjádřili k bouřlivému vývoji na kapitálových trzích. Trhy neustále monitorujeme, dobře si pamatujeme finanční krizi z roku 2008 a myslíme si, že jsme svědky značně panického chování investorů, které odráží nejistotu ohledně dalšího vývoje kolem šíření koronaviru ve světě. Samozřejmě nejsme schopni říci, jak dlouho a na jaké úrovně budou trhy klesat, ale obecně lze u stávajících investic před dalšími emočními výprodeji doporučit zachování „chladné hlavy“, dodržení investiční strategie a zvolit případnou konzultaci se svým poradcem ohledně možných úprav portfolia s využitím výrazných slev na trzích. Budete-li mít ke svým investicím jakékoliv dotazy, prosím kontaktujte nás na výše uvedených emailových adresách. Rádi Vám vše vysvětlíme.

Děkujeme za pochopení !

Tisková zpráva AKAT ČR

Magazín tipů a triků pro Vaše finance

Máte dotaz? Napište nám

Jméno a příjmení
Váš e-mail *
Telefon
Oblast zájmu *
Zpráva
logo

icon-contact-phone +420 573 335 507

icon-contact-mail kzfinance@kzfinance.cz