Služby developerům

Spolupracujeme s developery. Provádíme analýzy úspěšnosti developerských projektů. Organizačně zaštiťujeme celý průběh projektu. Komunikujeme s klienty. Provádíme propagační činnost. Naše společnost dále zajišťuje kompletní financování pro všechny zájemce včetně právního servisu. 

Realizované projekty:
Připravované projekty:
  • Byty a rodinné domy Kroměříž
  • Byty Prostějov

Aby naše služby v oblasti developerských projektů byly klientům předkládány v požadované kvalitě a rychlosti, nabízíme jim i právní servis. Ten ocení zejména žadatelé o hypoteční úvěr, kterým rychle a s garancí správnosti připravíme veškeré smluvní podklady pro úvěrující banky i katastrální úřady (zejména kupní smlouvy, resp. smlouvy o smlouvách budoucích kupních).

U bytových domů zajišťujeme zřízení statutu Společenství vlastníků jednotek.

Naší  další specialitou je pak členění bytových či rodinných domů z ideálních podílů na jednotlivé jednotky vyhotovením tzv. prohlášení vlastníka, které následně umožní nakupovat, rekonstruovat a zastavovat úvěrujícím bankám konkrétní bytové jednotky bez ohledu na ostatní a dále tak zjednodušovat celý proces získání financí pro realizaci bytového záměru. Velkou pomocí bude tato služba zejména pro ty, kteří touží koupit třeba půdu ve starším bytovém domě a přestavět ji na bytovou jednotku. Klientovi jsme tak schopni v podstatě na klíč celou akci zrealizovat, což jistě ocení z časového i finančního hlediska.

Pokud budete chtít znát bližší podrobnosti k problematice právního servisu, případně provést přímo prohlášení vlastníka, obracejte se prosím na Ing. Ivonu Vojtušovou, tel. 602 249 109, vojtusova@kzfinance.cz, která Vám vše objasní.

 

Využijte poradny našeho specialisty na developerské projekty:

Využijte naší poradny - pošlete nám dotaz, odpovíme Vám!