Registrace a osvědčení

Výpis

z obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 29016.

Více naleznete zde

Osvědčení

Komise pro cenné papíry rozhodla o udělení registrace podle § 45a odst. 1 zákona č. 591/1992 Sb., o cenných papírech ve znění pozdějších předpisů, na základě které může společnost KZ Finance, spol. s r. o. přijímat a předávat pokyny týkající se investičních cenných papírů a podílových listů otervřených podílových fondů.

KZ FINANCE je v současné době registrována u ČNB jako registrovaný investiční zprostředkovatel dle zákona č.256/2004 Sb. a je oprávněna poskytovat svým klientům služby
a) Přejímaní a předávání pokynů týkající se investičních nástrojů
b) Investiční poradenství 

Přesvědčit se můžete zde

 

Osvědčení o zápisu do registru pojišťovacích zprostředkovatelů a samostatných likvidátorů pojistných událostí, společnost byla dne 19. května 2008 zapsána do registru pod číslem: 075158PPZ jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel.

Zápis do registru je možné ověřit zde

 

Osvědčení o zápisu do registru pojišťovacích zprostředkovatelů a samostatných likvidátorů pojistných událostí, společnost byla dne 20. prosince 2012 zapsána do registru pod číslem: 161312PA jako pojišťovací agent.

Zápis do registru je možné ověřit zde

 

Rozšířena registrace IZ činnosti podle § 74 odst. 1 zákona o doplňkovém penzijním spoření

  • vyvíjení činnosti směřující k tomu, aby zájemce o doplňkové penzijní spoření nebo účastník měl příležitost s penzijní společností uzavřít smlouvu o doplňkovém penzijním
    spoření, a
  • uzavírání jménem a na účet penzijní společnosti smlouvy o doplňkovém penzijním spoření

 Přesvědčit se můžete zde

 

Osvědčení o zápisu do registru pojišťovacích zprostředkovatelů a samostatných likvidátorů pojistných událostí, společnost byla dne 31. března 2014 zapsána do registru pod číslem: 207243PM jako pojišťovací makléř.

Zápis do registru je možné ověřit zde

 

Členství v organizacích

KZ FINANCE je spoluzakládajícím členem profesní organizace Unie společností finančního zprostředkování a poradenství.

Více naleznete zde