Náš tým

 Představujeme Vám tým našich kolegů, na ktéré se neváhejte obrátit s Vašim dotazem.

Ing. Ivona Vojtušová

ředitelka společnosti, jednatelka společnosti

Odpovědnost: řízení společnosti, developerské projekty, zaměstnanecké výhody, právní služby v oblasti nemovitostí


Ve společnosti je od roku 2007, v letech 2007 - 2008 pracovala na pozici konzulant pro lidské zdroje a zaměstnanecké výhody. V této činnosti rozvíjela své dlouholeté zkušenosti z oblasti řízení lidských zdrojů. V prosinci 2008 byla jmenována do funkce ředitelky společnosti.  


Vystudovala Obchodně podnikatelskou fakultu v Karviné. Volný čas věnuje především rodině, příležitostně chodí po horách a sportuje.

 

Ing. Miroslav Frajt

vedoucí investičního oddělení, jednatel společnosti

Odpovědnost: jednání za společnost, oddělení investic, investiční poradenství 


Ve společnosti je od roku 2004, po celou dobu se věnuje oblasti investic. V současné době má na starost především placené investiční poradenství určené pro VIP klientelu. Od konce roku 2007 je jednatelem a spolumajitelem společnosti. 


Vystudoval Ekonomickou fakultu, obor Finance na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava. Ve volném čase se věnuje především sportu (aktivně hraje lední hokej) a investicím.

 

Ing. Marek Janšta 

obchodní ředitel
Odpovědnost :
legislativa, vzdělávání obchodní sítě, pojištění a důchodové produkty

Ve společnosti působí s výjimkou let 2009-2010 od jejího založení v roce 1997. Je dlouholetým vedoucím sekce investic při legislativní komisi USF ČR, kde se v poslední době angažuje zejména v problematice investiční legislativy MiFIDII. Názory na podílové fondy prezentuje často ve Studiu Burza ČT 24, v odborném tisku a na odborných finančních serverech.

Vystudoval stavební fakultu VUT Brno, externě vyučoval předmět Osobní finance mj. na Vysoké škole podnikání v Ostravě. Ve volném čase se věnuje především cestování, ideální destinace jsou pro něj především ty bez provozen McDonalds (Bolívie, Nepál, Patagonie,horské oblasti Peru a Ekvádoru).

 

Ing. Květoslava Kusáková

konzultant pro oblast hypoték a financování bydlení

Odpovědnost: hypoteční úvěry a stavební spoření


Ve společnosti je od roku 2008, předtím dlouholetá praxe v bankovním sektoru, kde pracovala několik posledních let jako osobní bankéř pro V.I.P klienty. V současné době zajišťuje agendu hypotečních úvěrů a stavebního spoření.


Vystudovala VŠE v Praze, obor Vnitřní obchod.  Volný čas věnuje rodině, relaxuje sportem - turistika, spining, plavání. Jinak miluje divadlo, muzikál a operu.

 

Back office

Bc. Andrea Adámková

asistentka ředitelky společnosti

Odpovědnost: administrativa


Ve společnosti je od roku 2014. Předtím pracovala v pojišťovnách a bankách, kde se starala o stávající a nové klienty.


Vystudovala Vysokou školu logistiky v Přerově, obor cestovní ruch. Volný čas věnuje cestování, hudbě a tanci.