O nás

warning: Creating default object from empty value in /www/doc/www.kzfinance.cz/www/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Změna sídla společnosti od 1.9.2016

Informujeme Vás o změně sídla naší společnosti KZ FINANCE, spol. s r.o. Od 1.9.2016 se na Vás těšíme na nové adrese v budově na ul. Elišky Krásnohorské 1140 v Kroměříži.

USF: Závěr roku 2008 ve znamení útlumu

Členské subjekty Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF ČR) zprostředkovaly v závěrečném kvartálu loňského roku finanční produkty celkem za 2 969 200 tis. Kč. Za celý rok 2008 tak činil zprostředkovaný obrat celkem 12 207 705 tis. Kč. Zatímco na mezikvartální bázi tak došlo k relativnímu poklesu o 2,99 %, z pohledu celého roku došlo naopak k nárůstu zprostředkovaného obratu o 1,59 %.

KZ Finance prodala své webové portály a mění ředitele

KZ FINANCE prodala webové portály www.fondmarket.cz a www.ifondy.cz společnosti Broker Consulting a novou ředitelkou KZ FINANCE se stává Ing. Ivona Vojtušová. Ve společnosti je od roku 2007. V letech 2007 - 2008 pracovala na pozici konzulant pro lidské zdroje a zaměstnanecké výhody. V této činnosti rozvíjela své dlouholeté zkušenosti z oblasti řízení lidských zdrojů.

Ing. Michal Zháněl opět hostem pořadu Investorský magazín

Investiční analytik KZ Finance Ing. Michal Zháněl se zúčastnil natáčení pořadu Investorský magazín na ČT24, jehož tématem bylo využití finanční páky při obchodování s CP. Michal vysvětloval výhody i úskalí této problematiky a představil i společnosti, které tuto možnost nabízejí.

Ing. Michal Zháněl hostem Investorského magazínu na ČT24

Investiční analytik Michal Zháněl se zúčastnil natáčení pořadu Investorský magazín na ČT24, jehož tématem byla nabídka "online obchodních účtů" renomovaných českých makléřských firem.

Nový přírustek do firmy

Společnost KZ Finance se opět rozrůstá. Tentokráte posílí sekci financování bydlení Ing. Květa Kusáková. Její doménou budou developerské projekty a zajišťování agendy hypotečních úvěrů a stavebního spoření. Využije přitom jistě své mnohaleté zkušenosti z práce osobního bankéře pro V.I.P klienty.

Celostatní setkání poradců KZ FINANCE

Jelikož jsme loni svatosvatě slíbili, že další celostátní setkání uskutečníme v Čechách, tak tento slib plníme a zveme Vás všechny na II. CELOSTÁTNÍCH SETKÁNÍ PORADCŮ KZ FINANCE, jež plánujeme již na polovinu příštího měsíce, konkrétně na 16.-17.dubna 2008 do Špindlerova Mlýna, hotelu ESPRIT (www.hotelesprit.cz).

Nová posila týmu

Počátkem roku 2008 se náš tým opět rozrostl o nového člena. Je jím Ing. Ivona Vojtůšová, která nastoupila na pozici pozici konzulant pro lidské zdroje a zaměstnanecké výhody. V této činnosti bude rozvíjet své dlouholeté zkušenosti z oblasti řízení lidských zdrojů.

Další holčička "v týmu"! Narodila se Barunka Brániková.

Po dvou týdnech můžeme opět slavit další přírůstek, kolegyně Kamila porodila zdravou holčičku Barboru (3500 g, 50 cm). Blahopřejeme také manželovi Karlovi!

Opět je nás víc! Narodila se Anička Zábojníková.

Naše milá kolegyňka Monika dnes porodila zdravou holčičku Annu (3840 g, 50 cm). Jí i manželovi Davidovi blahopřejeme!

Syndikovat obsah